Faq Genel Sorgular

Sıkça Sorulan Sorular

DBF araç yıkama sistemleri ve daha fazlası hakkında cevapları bulacaksınız. Sorunuzun cevabını aşağıda alamazsanız lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Kullanmış olduğumuz fırçalar yurtdışında özel olarak üretilip makinalarımıza montajı yapılmaktadır. Kullanılan fırçalar hiçbir şekilde aracın yüzeyine zarar vermemektedir.

Okyanus tipi araç yıkama makinamızda kullanılacak ekipmana bağlı olarak bir araç yıkandığında ortalama 60-250lt/dk su tüketmektedir.

Ultima tipi yıkama makinamızda kullanılacak ekipmana bağlı olarak bir araç yıkandığında ortalama 70-260lt/dk su tüketmektedir.

Okyanus tipi araç yıkama makinamızda kullanılacak ekipmana bağlı olarak bir binek araç ortalama 3-4 dakika arasında yıkanmaktadır.

Ultima tipi araç yıkama makinamızda kullanılacak ekipmana bağlı olarak bir Tır&Otobüs ortalama 6-8 dakika arasında yıkanmaktadır.

Su lekesi sert su kullanımından kaynaklanmaktadır. Özel olarak projelendirdiğimiz DBF-ECOAQUASOFT yumuşatma sistemleri kullanımı ile bu sorun kolaylıkla çözülmektedir.

Makinanın satın alma işleminden sonra verilen altyapı inşaat çizim planına uygun olarak alan hazırlanmalıdır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sözleşmede açıkça belirtilen koşullar dahilinde malzeme ve imalat hatalarına karşı Yurtiçinde 2 yıl, Yurtdışında ise 1 yıl garantimiz altındadır.

10 yıl süre ile yedek parça temin garantimiz mevcuttur.

Okyanus tipi araç yıkama makinamızda kullanılacak ekipmana bağlı olarak ortalama 0,65-2kW/araç enerji tüketilmektedir.

Ultima tipi araç yıkama makinamızda kullanılacak ekipmana bağlı olarak ortalama 0,7-2,45kW/araç enerji tüketilmektedir.

Özel olarak projelendirilen DBF-ECOAQUATREAT geri dönüşüm sistemleri ile kullanılan suyun %75-80i arıtılarak tekrar kullanılabilir.

Sıkça Sorulan Sorular