Tünel Araç Yıkama Sistemleri

Tünel araç yıkama sistemleri ileri teknolojik gelişmeleri içerisinde barındıran, şampuan veya köpüklü yoğun yıkama hacimli, talebe uygun olarak değişik yıkama ekipmanları entegre edilebilen konveyörlü tünel araç yıkama sistemidir.
PLC Bilgisayar kontrol sistemi tarafından kontrol edilen makinede. Standart Makine Swing Sistem ile çalışan 4 adet dik, 1 yatay olmak üzere toplam 5 adet fırça bulunmaktadır. Fırçalar, normal voltaj değişikliklerinden etkilenmeyen hassas elektronik güç kontrol baskı sistemi ile kontrol edilmektedir.

Gövde elemanları sıcak daldırma galvanizli, fosfat kaplı elektrostatik toz boya kaplı olup korozyona dayanıklıdır. Fırça, redüktör, pnömatik ve elektronik malzemeler birinci sınıf markalardan temin edilmektedir.
Saatte 30-45 adet yıkama kapasitesi olan makinamızda, yıkanmış araç sayısını gösteren numaratör ile sayısal takip yapabilmenizi sağlar.
AQUA LINE W Modeline opsiyonel olarak; Kurutma, Şase Yıkama vb. teçhizatların eklenmesi ile gövde boyunun uzunluğu arttırılabilirin.
AQUA LINE WD Modelinde 1 takım 2×5,5Hp araç üstü profilini takip eden kurutma sistemi ve 1 takım 2×7,5Hp sabit yan kurutma sistemi standarttır.
AQUA LINE WDR Modelinde Yan Robowash (80 bar basınçlı ön yıkama robotu) standarttır.

DBF AQUALINE tünel yıkama makineleri en yeni teknolojik gelişmeleri içeren yoğun yıkama hacimli Konveyörlü Tünel Sistemidir. Bu sistem içerisine değişik yıkama usullerini uygulayabilen aksesuarlar ilave edilebilir.
AQUA LINE tünel araç yıkama sistemleri modeline göre 240cm yüksekliğe ve 210cm genişliğe kadar olan araçlara şampuan veya köpük uygulayarak yıkama yapabilmektedir.
AQUA LINE gövde elemanları korozyona karşı alcak daldırma galvaniz uygulanmış, fosfat kaplanmış ve daha sonra elektrostatik toz boya ile kaplanarak fırınlanmıştır.
Tünel oto yıkama makinaları fiyatları bilmek için “Fiyat talebi” tıklayınız, lütfen.

Saatte 30-45 araç yıkama kapasitesine Sahiptir. Yıkanan araç sayısını gösteren numaratör standarttır. Konveyor grubu korozyona dayanıklı zincir ile rulolardan oluşmuş olup, hızı değiştirilebilir invertör kontrolü motora bağlı redüktör ile kontrol edilebilir.
Kurutma, robowash, şase yıkama gibi opsiyonel teçhizatların W modeline eklenmesine göre gövde ve konveyor boyunun uzunluğu artmaktadır.

01

Modern
Tasarım

En güncel makina tasarımı ve teknolojisi
02

Kalite
Güvence

Üstün kaliteli malzemeler ile güven sağlıyoruz
03

Sorunsuz
Hizmet

Deneyimli servis ağımız ile sorunsuz hizmet sağlıyoruz

Genel Özellikler

Tünel Tipi Yıkama Makinası Standart Teçhizatlar

  •  AQUALINE tünel yıkama makineleri makinamızda diğer tüm modellerimiz gibi ileri teknoloji ile korozyona dayanıklı malzemelerden (paslanmaz çelik, alüminyum, plastik ve.) üretilmiş ve konan-aksiyon sıcak’ daldırma galvaniz uygulandıktan ve kaplandıktan sonra elektrostatik toz boya ile kaplanarak fırınlanmıştır.
  • Ana gövde civatalı dübeller yardımı ile yere monte edilir.
  • 69 Bütün bağlantı elemanları paslanmaz malzemelerden yapılmıştır.
  • Standart makina 4 dik ve 1 yatay olmak üzere 5 adet oluşmaktadır.
  • Fırça, redüktör, pnömatik ve elektronik malzemeler birinci sınıf markalardan temin edilmektedir.
  • Fırçalar, Güç baskı kontrollü fırça sistemi ile kontrol edilmektedir.
  • WD modelinde 1 takım 2×5,5Hp araç üst profilini takip eden kurutma sistemi ve 1 takım 2×7,5Hp sabit yarı kurutma sistemi standarttır.
  • WDR modelinde Yarı Robowash (80 bar basınçlı on yıkama robotu) standarttır.